KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15385186
nr 1538 5186
Maud Comstedt
(1920-1984), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 117/250, daterad -79, "Dialog". Bildmått: 19,5x15,5, yttermått inklusive ram: 48x38 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 maj 2023
kl 18:40:42
1/5 17:10:42
Maud Comstedt
Läs mer om Maud Comstedt